Зінаїда Бойко вислухала проблеми громадян

Сьогодні керівниця апарату облдержадміністрації провела пряму «гарячу» лінію з мешканцями Запорізького краю.

До керівниці апарату ОДА за роз’ясненнями звернулося шестеро жителів регіону. Найбільше дзвінків надійшло із Запорізького району, м. Токмак та м. Запоріжжя.

Традиційно заявники порушували питання житлово-комунальної сфери, роботи органів влади тощо. Зокрема, одна із заявниць порушила проблему водопостачання. За її словами в одній з громад Запорізького району тривалий час відсутня питна вода. Зі схожою проблемою зверталися і заявники із м. Токмак.  Також інший житель території повідомив на «гарячу» лінію, що газова служба відключила його будинок від газопостачання через витік газу і вже кілька днів не вирішує це питання.  

Крім того мешканці Запорізького району скаржилися на перебої з електропостачанням. Електрику вимикають без попереджень та пояснень.

Окрім скарг лунали і подяки. Так, одна заявниця із м. Запоріжжя висловила вдячність працівникам Центру надання адміністративних послуг, які оперативно та комплексно вирішили її проблеми.

В цілому кожному, хто звертався за допомогою на «гарячу лінію», Зінаїда Бойко надала роз’яснення. За окремими питаннями буде вжито оперативних заходів реагування. Також кожен заявник отримає офіційну письмову відповідь після вивчення його звернення профільними департаментами ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю