Едуард Брутман обговорив з населенням області питання житлово-комунальної сфери

Заступник голови облдержадміністрації провів сьогодні пряму лінію на базі обласного контактного центру.

До посадовця за допомогою звернулося шестеро жителів регіону.

Найбільше звернень надійшло від жителів обласного центру, Пологівського та Василівського районів.

Переважна частина заявників порушували питання сфери житлово-комунального господарства. Так, одна із мешканок Дніпрорудного поскаржилися на часті поломки каналізаційного колектору, зависокі ціни на послуги з водопостачання і водовідведення та, разом з тим, низьку якість води.

Едуард Брутман повідомив жінці, що на останній сесії обласної ради вирішено виділити близько 3 млн грн з обласного бюджету на співфінансування ремонту мереж. Однак, стільки ж має виділити і місцева влада, щоб проблему вирішити повністю.

Інший заявник із Оріхова поскаржився на “гарячу лінію “, що другий рік поспіль газовики планують проводити планові ремонти газових мереж. Однак, за словами чоловіка, ці ремонти затянуться на тижні і мешканці не можуть готувати консервацію.

Крім того, громадяни піднімали й питання соціального захисту та обслуговування. Зокрема, жінка з інвалідністю поскаржилися на відсутність ремонту пандусів в житловому будинку та попрохала виділити їй матеріальну допомогу на лікування.

В цілому кожному, хто телефонував за допомогою, Едуард Брутман надав вичерпні роз’яснення. Після завершення прямої лінії спеціалісти структурних підрозділів детально вивчатимуть всі звернення і кожен отримає офіційну письмову відповідь. За окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю