Володимир Шустов – на прямому зв’язку з мешканцями регіону

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов провів пряму «гарячу» лінію на базі обласного контактного центру.

До посадовця за допомогою звернулися мешканці м. Запоріжжя, а також Мелітопольського, Василівського та Запорізького району.

Переважна частина заявників порушували питання сфери житлово-комунального господарства та питань соціальної допомоги.

Так, мешканка селища Якимівка Мелітопольського району розповіла, що мешкає сама та є інвалідом другої групи. Жінка обмежена у пересуванні та звернулася за допомогою, бо має проблеми з медичним обслуговуванням.

Мешканці м. Дніпрорудне Василівського району розповіли, що в місті прорвало міський колектор та будинки затопило каналізаційними стоками.

  • Склалася аварійна ситуація місцевого значення. Наші фахівці вже виїхали та працюють на місці. Споруди вичерпали свій ресурс, тому сталася аварія. Загалом до осені у місті необхідно поміняти каналізацію, щоб такі аварії не повторювалися, – зазначив Володимир Шустов.

Також до посадовця звернулася мешканка села Володимирівське Запорізького району. Жінка розповіла, що вона опікун чотирьох дітей та наразі у родині складнощі з домівкою. Знімати квартиру, як раніше, родина не може. Вони переїхали у приватний будинок, проте там немає газу, проблема з комунікаціями, сама будівля потребує ремонту.

Жителі вул. Дослідна Станція, що у Комунарському районі у м. Запоріжжя поскаржилися на відсутність автобусу №1. За словами мешканців, це єдиний автобус, який їх зв’язує з містом, проте протягом дня він практично не курсує по маршруту.

В цілому кожному, хто телефонував, Володимир Шустов надав вичерпні роз’яснення. Після завершення прямої лінії спеціалісти структурних підрозділів детально вивчатимуть всі звернення і кожен отримає офіційну письмову відповідь. За окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Певні питання Володимир Шустов взяв під особистий контроль. Кожен заявник отримає офіційну письмову відповідь після вивчення його звернення профільними департаментами ОДА.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю