Голова ОДА на прямому зв´язку з жителями області

Голова облдержадміністрації Олександр Старух регулярно проводить пряме спілкування з громадянами області телефоном. Сьогодні на базі обласного контактного центру Олександр Старух провів чергову «пряму» лінію, під час якої вислухав проблеми дозвонювачів та надав їм відповіді. До центру зателефонувало десять жителів області. Телефонували як з міста Запоріжжя, так і з районів області.

Так, до голови ОДА звернувся пан Олексій з проханням сприяння подальшого виходу у паперовому вигляді газети «Запорізька правда». Адже він є багаторічним передплатником газети, а можливості читати її в мережі Інтернет у нього немає.

Звернулася до голови  пані Людмила, що мешкає в обласному центрі на вул. І.Франка. Це вже не перше намагання пані Людмили вирішити комунальну проблему відсутності гарячої води у її квартирі.

Пані Тамара з міста Пологи скаржилася та те, що громадську організацію «Ромська мрія», яку вона очолює,  було неодноразово пограбовано, а злодіїв не знайдено.

Низка питань стосувалася роботи медичної галузі. Так, мешканець Запоріжжя Микола скаржився на відмову скорої медичної допомоги приїжджати на виклик до його дружини, у якої був високий тиск. А Наталія з Токмака обурювалася тим фактом, що її подругу, яка захворіла на ковід, тривалий час не забирала швидка до лікарні.

Мешканка Широківської громади Ірина – розповіла голові ОДА про те, що під її опікою перебувають 4 дітей, а вони не мають власного житла та перебувають у вкрай скрутному становищі.

Представниця батьківського комітету школи з плавання спортивного товариства «Спартак» запоріжанка Вікторія просила допомоги у сплаті орендної плати за користування басейном, який наразі є  приватною власністю.

Мешканка Бердянська Світлана вимагала від голови ОДА взяти під контроль тарифи на теплопостачання у її місті.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Олександр Старух надав вичерпні роз’яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування.

Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю