Oбласна влада на прямому зв’язку з мешканцями регіону

В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія» з представниками влади. Сьогодні на запитання громадян відповідав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.

До посадовця звернулося 7 жителів області.

Мешканець міста Дніпрорудне   поскаржився на незрозумілі рахунки, які надійшли йому від місцевого постачальника електроенергії. Він розповів, що це не поодинокий випадок в їхньому населеному пункті.

Були скарги на відсутність рейсів приміського автобуса і неможливість дізнатися інформацію з цього приводу.   

Кілька аналогічних за змістом телефонних звернень надійшли на «гарячу лінію» від батьків школярів Запоріжжя, які наполягають на очному навчанні дітей замість дистанційного.

Також були звернення від родичів пацієнтів, які перебувають на лікуванні з діагнозом COVID-19 щодо переповнення реанімаційних відділень, звернення громадян, які не можуть самостійно подолати негативний вплив складних життєвих обставин.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Руслан Шиханов надав вичерпні роз’яснення. Зокрема батькам школярів пояснено, що на сьогодні рішення про дистанційне чи очне навчання обирає керівництво кожної конкретної школи.

Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, будуть надіслані офіційні відповіді, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожне звернення громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

За інформацією Департаменту культури та інформаційної політики