Про захист прав ветеранів на прямому телефонному зв’язку

На базі Запорізького обласного контактного центру неодноразово проводяться прямі тематичні лінії, під час яких мешканці області можуть отримати вичерпні відповіді та допомогу у вирішенні найбільш актуальних та проблемних питань.

Одним з пріоритетних завдань державної політики є захист прав та свобод ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  Зважаючи на це, сьогодні, 3 грудня було проведено пряму телефонну лінію з начальником Відділу у Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України, Денисовим Костянтином Вікторовичем.

Охочих поспілкуватись з Костянтином Денисовим було настільки багато, що лінія тривала дві години, замість запланованої години. Дзвінки надходили від мешканців м.Запоріжжя, Бердянського, Запорізького та Мелітопольського районів.

Заявники порушували широке коло питань:

  • забезпечення права учасників АТО на отримання земельної ділянки;
  • забезпечення військовослужбовців житлом;
  • виплат до 5 травня;
  • перерахунку пенсії військовослужбовцям;
  • відкриття госпітального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні;
  • безкоштовного лікування військовослужбовців;
  • отримання путівок на санаторно-курортне лікування тощо.

Окрім цього лунали пропозиції про співпрацю від громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Костянтин Денисов наголосив, що Міністерством у справах ветеранів України вживаються всі необхідні заходи для відстоювання прав захисників України. Кожне звернення було взято під особистий контроль для організації особистої зустрічі із заявниками з метою вивчення всіх матеріалів по кожному конкретному випадку.