Керівник апарату – на прямому зв’язку з мешканцями регіону

В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія» з представниками влади. Сьогодні, 9 грудня, на запитання громадян відповідала керівниця апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко.

До посадовиці звернулося 4 жителя області.

Лариса Миколаївна звернулася із питаннями щодо медичного обслуговування дітей з інвалідністю, з важкими порушеннями психофізичного розвитку, зокрема, щодо проведення стоматологічних процедур, які показано робити під загальним наркозом. 

Олександр Леонідович звернувся з проханням пояснити процедуру отримання і використання 1 тис грн від держави для громадян,  щеплених двома дозами вакцини проти COVID-19, яку анонсував Президент України. 

Також жителі області цікавилися питаннями процедури оплати навчання у вищому навчальному закладі, станом недобудованих корпусів лікарень тощо. 

Кожному, хто телефонував на «гарячу лінію», Зинаїда Бойко надала вичерпні роз’яснення. 

Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, будуть надіслані офіційні відповіді, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожне звернення громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

За інформацією Департаменту культури та інформаційної політики