Пільги, пенсії та соціальний захист, – головні теми, з якими жителі області звертаються до народних обранців

Сьогодні в телефонному режимі на звернення громадян відповіла депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету Наталія Кругляк.

«Гарячі» лінії обласного контактного центру обласної ради залишаються дієвим інструментом для комунікації між громадськістю та владою, надаючи змогу жителям області напряму звернутися до посадовців та депутатів обласної ради й миттєво отримати відповідь чи допомогу. Протягом години надійшли дзвінки від жителів Василівського району, Олександрівського та Заводського районів обласного центру.

Під час спілкування із депутатом обласної ради Наталією Кругляк, додзвонювачі звернули увагу на хронічні потреби – соціальний захист, правова допомога, тарифи на енергоносії тощо.  Так, жителі Запоріжжя зверталися за матеріальною допомогою та питанням щодо можливості підвищення одноразової допомоги особам з інвалідністю до 5 тис грн, щодо завершення ремонтних робіт переходів на дільниці залізничної колії, а також щодо поновлення роботи хірургічного відділення КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня», зокрема надання стоматологічної допомоги дітям з інвалідністю. 

Надійшли й декілька скарг з приводу неправильного нарахування платежів за газ, незадовільної роботи співробітників швидкої медичної допомоги. Один із громадян поскаржився на шахрайську фармацевтичну компанію, для розв’язання конфліктної ситуації наразі потребує допомоги правового характеру. Наталія Кругляк надала роз’яснення на кожне звернення в межах своїх повноважень. За деякими з них будуть надіслані депутатські запити, а заявники отримають письмові роз’яснення.

За інформацією Відділу комунікацій Запорізької обласної ради