Представники депутатського корпусу Запорізької облради регулярно виходять на контакт із запоріжцями

Свою почесну варту сьогодні відслужив депутат  обласної ради, голова  комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Майстро.

Серйозні діагнози і відсутність достатньої кількості власних прибутків змусили окремих жителів області (з міста Кам`янка-Дніпровська) та обласного центру (з Шевченківського району) звернутись до депутата по матеріальну допомогу на лікування.

Небайдужі до розвитку інфраструктури спорту і відпочинку люди поспілкувались із Дмитром Майстром про благоустрій парку «Дубовий гай».

Крім того, депутат облради надав і кваліфіковану консультацію запоріжанці, яка звернулась із своєю побутовою проблемою щодо неправомірних дій сусідки, яка неофіційно здає в оренду квартиру, не сплачуючи податків, а орендарі регулярно затоплюють помешкання заявниці.

Вкотре наполегливість і небайдужість до своїх будинків і прибудинкових територій виявили жителі Хортицького району Запоріжжя – люди звернулись до депутата облради допомогти замінити вікна у під’їзді та відремонтувати внутрішньоквартальні дороги.

Інформація: https://zor.gov.ua/content/predstavnyky-deputatskogo-korpusu-zaporizkoyi-oblrady-regulyarno-vyhodyat-na-kontakt-iz