КЕРІВНИК АПАРАТУ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗІНАЇДА БОЙКО НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ З МЕШКАНЦЯМИ ОБЛАСТІ

В обласному контактному центрі сьогодні, 22 лютого, відбулася чергова «гаряча лінія». На запитання громадян відповідала керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко.

Під час «гарячої лінії»  зателефонували 10 жителів області.

За матеріальною допомогою звернулися три мешканці області, що  опинилися у скрутному матеріальному стані. Одне звернення стосувалося покращення житлових умов.

Два звернення стосувалися роботи перевізників, які обслуговують пасажирів – мешканців сіл Запорізького району. Перевізники ліквідували перший та останній рейси, що  створює незручності працівникам заводів, які їздять до обласного центру.

Галина Юріївна розповіла про проблеми садівників щодо виділення земельних ділянок на території Кушугумської селищної ради.

Микола Олексійович поскаржився, що в Кам’янці-Дніпровці Василівського району відключили від електрики квартал з 16 будинків на вул. Зеленій. Мешканцям не пояснюють, в чому проблема та коли її вирішать.

 Галина Іванівна з Мелітополя розповіла про проблемну  судову справу щодо власності на земельну ділянку.

Володимир Володимирович поділився своїми думками щодо децентралізації, поділу області на територіальні громади.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко надала вичерпні роз’яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

Інформація: https://www.zoda.gov.ua/news/59470/kerivnik-aparatu-oblasnoji-derzhavnoji-administratsiji-zinajida-boyko-na-pryamomu-zvyazku-z-meshkantsyami-oblasti.html