ОБЛАСНА ВЛАДА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ З ЖИТЕЛЯМИ ТЕРИТОРІЙ

Відновлено проведення прямих “гарячих” телефонних ліній з керівництвом обласної адміністрації з жителями Запорізької області. За відповідним графіком можуть звернутися телефоном до начальника Запорізької ОВА Юрія Малашка та його заступників з болючими та нагальними питаннями.

Сьогодні в  обласному контактному центрі відбулася «гаряча лінія», під час якої на запитання громадян відповів заступник голови ЗОДА Віталій Сиволап.

Упродовж години надійшло три дзвінка з вільної території Запорізької області від евакуйованих жителів окупованої громади, які порушити хвилюючі особисті та соціальні питання, та отримали відповіді на них. Звернення стосувалися проблемних питань, які виникли з отримання заробітної плати, оскільки ситуацію ускладнила окупація території та установи працівників.

Обласна влада взяла під контроль вирішення питань: буде встановлено всі обставини та юридичні обгрунтування та визначено шляхи її вирішення.

Наступна гаряча лінія за графіком запланована на 18 квітня, під час якої перший заступник голови ЗОВА Геннадій Тімченко відповість на питання громадян.

За інформацією Запорізької обласної держаної адміністрації