ОБЛАСНА ВЛАДА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ З ГРОМАДЯНАМИ РЕГІОНУ

Сьогодні відбулася «гаряча лінія», під час якої на запитання мешканців Запорізької області відповів перший заступник голови ЗОДА Геннадій Тімченко.

Упродовж години надійшло сім дзвінків від місцевих жителів обласного центру, які розповіли про проблемні питання, пов’язані з комунальною сферою. Звернення стосувались здебільшого благоустрою в м. Запоріжжі та надання комунальних послуг. Крім цього, перший заступник голови ОДА поспілкувався з представниками благодійної організації щодо надання гуманітарної допомоги в громадах на лінії зіткнення.

Обласна влада взяла під контроль вирішення питань та надала доручення фахівцям відповідних органів, а також роз’яснення в межах своєї компетенції щодо варіантів розв’язання.

За відповідним графіком можуть звернутися телефоном до начальника Запорізької ОВА Юрія Малашка та його заступників з нагальними питаннями та проблемами.

Наступна гаряча лінія за графіком запланована на 21 квітня, під час якої громадяни можуть звернутись та поспілкуватись з керівником апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїдою Бойко.

Телефон гарячої лінії 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Запорізька обласна державна адміністрація