Завдяки прямому зв’язку обласна влада оперативно реагує на болючі проблеми громадян

 

Сьогодні відбулася «гаряча лінія», під час якої на запитання мешканців Запорізької області відповіла керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко. За годину надійшло 8 звернень від жителів області, які стосувалися гуманітарних та транспортних питань.

Так, два звернення надійшло від мешканців пошкодженого внаслідок ракетного удару 22 березня будинку в обласному центрі. Жителі поскаржились, що через недбалість управителя будинком подано не повний список пошкоджених квартир. Через це жителі осель, що не потрапили у перелік не можуть отримати повний пакет документів, без яких неможливе подальше отримання компенсації та належної допомоги. Як зазначила Зінаїда Бойко, така недбалість неприпустима, а постраждалі мають бути у рівних умовах та отримувати всю необхідну допомогу. Обласна влада тримає на контролі ситуацію: інформацію про цей випадок надано відповідним підрозділам для розв’язання питання у найкоротші терміни.

Крім того, кілька звернень стосувалися транспортного забезпечення в області. Жителі сел, які працюють в обласному центрі звернулися з проханням змінити графік руху транспорту. Керівниця апарату дала доручення відповідному структурному підрозділу в межах компетенції врегулювати відповідний графік.

Наступна гаряча лінія за графіком запланована на 27 квітня, під час якої громадяни можуть звернутись з проблемними питаннями до керівника Запорізької ОВА Юрія Малашка.

Телефон гарячої лінії 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Запорізька обласна державна адміністрація