Депутати обласної ради допомагають мешканцям області у розв’язанні важливих питань

17 травня в Обласному контактному центрі відбулася пряма гаряча лінія з депутаткою обласної ради Іриною Півень.

Нагодою звернутися до депутата під час телефонного зв’язку скористалися жителі обласного центру та  територіальних громад Запорізького району. Від заявників надійшли прохання у сприянні в отриманні акту пошкодженого майна, в наданні належної медичної допомоги. Ірина Григорівна надала вичерпні роз’яснення одній із заявниць  щодо механізму оформлення статусу ВПО та отримання житла для тимчасового проживання в обласному центрі, зауваживши, що необхідну допомогу внутрішньо переміщеним особам надають в обласному департаменті соціального захисту. Декілька додзвонювачив цікавилися чому не працюють  пункти підприємства «Запоріжзвьязоксервіс», скаржачись на неможливість оплатити комунальні послуги у звичний спосіб. Депутатка пояснила, що наразі підприємство переоформлює ліцензію, тож  для сплати платежів можна звернутися до будь-якої іншої фінансової установи.

Неодноразово протягом спілкування з депутаткою звучали питання щодо роботи обласної інфекційної лікарні, призначення головного лікаря та подальшого розвитку закладу охорони здоров’я.  Ірина Півень надала вичерпні відповіді та взяла до роботи ті запити, які потребують більш детального вивчення. З цих питань заявники отримають відповіді письмово.

Нагадаємо, що з графіком проведення гарячих ліній можна ознайомитись на  сайті Запорізького обласного контактного центру.

Працює також  чат-бот контактного центру у популярних месенджерах. Звернутися до нього можна за посиланнями:

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber 

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

 

За інформацією Запорізької обласної ради