Житло для ВПО, благоустрій міста та соціальні питання – важливі теми, які озвучили жителі області під час прямої лінії з депутатом облради

Сьогодні депутат обласної ради Станіслав Чередніченко взяв участь у прямій гарячій лінії, протягом години він відповідав на запитання від громадян в телефонному режимі.

Перелік проблем, з якими жителі області звертаються до народних обранців майже незмінна: забезпечення житлом та соціальна підтримка ВПО – до депутата звернулася мешканка Пологівського району, яка нині з родиною перебуває у Запоріжжі й потребує поліпшення житлових умов; збереження й розвиток комунальних закладів охорони здоров’я – вчергове пролунав запит щодо роботи протитуберкульозного диспансеру; зверталися заявники й з проханням допомогти з обрізкою дерев, облаштування пішохідних зон і т.д.

Декілька дзвінків під час прямої лінії стосувалися діяльності УПЦ (МП) у Запоріжжі та потребували роз’яснень щодо повноважень депутатського корпусу в умовах воєнного стану.

– Кожен із заявників, які звернулися під час телефонної лінії отримали відповідні роз’яснення, а для розв’язання складних питань, як от забезпечення житлом родини переселенців, буду залучати й інші гілки влади. Для депутатської роботи важливо завжди перебувати на зв’язку з громадою, ефективна комунікація – важливий чинник спільної роботи влади та громади аби вчасно реагувати на соціальні виклики, – переконаний депутат Станіслав Чередніченко.

Нагадаємо, що на гарячу лінію обласного контактного центру можна звернутися не тільки під час прямих ліній. Телефон обласної гарячої лінії : 0-800-503-508.

Працює також чат-бот контактного центру у популярних месенджерах. Звернутися до нього можна за посиланнями:
https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber
https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

За інформацією Запорізької обласної ради