На зв’язку з громадою: Дмитро Майстро взяв участь у гарячій лінії обласного контактного центру

Протягом години до депутата звернулися мешканці міста, Запорізького району та жителі тимчасово окупованих територій, які наразі проживають в обласному центрі.

Серед основних питань, з якими на зв’язок до депутата зверталися заявники: соціальне забезпечення, прохання про допомогу у лікуванні, проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи – працевлаштування, житло та відшкодування втраченого майна та ін.

Додзвонювачі звернулися також до  Дмитра Майстра як до голови постійної комісії  з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою з профільним питанням. Депутат обласної ради надав вичерпні відповіді на всі запити й подякував обласному контактному центру за ефективну організацію комунікації із громадянами.

Нагадаємо, що на гарячу лінію обласного контактного центру можна звернутися не тільки під час прямих ліній. Телефон обласної гарячої лінії : 0-800-503-508.

Працює також чат-бот контактного центру у популярних месенджерах, що дуже зручно в умовах ускладненого телефонного зв’язку.  Звернутися до нього можна за посиланнями:
https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber
https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

За інформацією Запорізької обласної ради