Запоріжці активно звертаються за допомогою у розв’язанні питань на обласну гарячу лінію

Чергову гарячу лінію в Запорізькому обласному контактному центрі провела депутатка обласної ради Елліна Позднякова- Кирбят’єва.

Сьогодні до контактного центру додзвонилося сім жителів Запоріжжя та області. Вони мали можливість поставити свої питання та озвучити прохання про допомогу.

Саме звернення щодо отримання матеріальної допомоги та допомоги на лікування залишаються найпоширенішими під час проведення гарячих ліній.

Також під час війни окреслилось нове коло питань, що стосуються соціального захисту військових та членів їх сімей. Зокрема, сьогодні до Елліни Позднякової- Кирбят’євої звернулася мати загиблого воїна, аби отримати сприяння в оформленні пенсійних документів.

Також додзвонювачі зверталися за консультацією з актуальних питань перетину кордону під час воєнного стану, щодо надання допомоги ОСББ для розв’язання комунальних проблем, можливостей отримання гуманітарної допомоги.

Елліна Позднякова- Кирбят’єва надала вичерпні відповіді на всі запити. Вона зазначила, що, на жаль, наразі через відсутність депутатських фондів, можливості представників обласної ради обмежені, але з низки означених проблем будуть спрямовані відповідні депутатські звернення.

Нагадаємо, що звернутися на гарячу лінію обласного контактного центру можна за телефоном 0 800 503 508.

Також працюють чат-боти у месенджерах:

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber 

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

За інформацією Запорізької обласної ради