Віталій Сиволап тримає контакт з громадянами

Заступник голови ЗОВА Віталій Сиволап під час «гарячої лінії» поспілкувався з жителями регіону. Звернення стосувалися цивільного захисту, стану укриттів в Запоріжжі, а також надання грошової допомоги на лікування.

В умовах повномасштабного вторгнення росії на територію України суспільство почали турбувати питання цивільного захисту. Так, одне зі звернень надійшло від мешканки обласного центру, яка поскаржилась, що в її будинку не чути сигнал повітряної тривоги. Інше звернення стосувалося облаштування приміщення під бомбосховище. Віталій Сиволап дав доручення Департаменту з питань цивільного захисту для подальшого опрацювання та розв’язання цих питань.

Окреме звернення надійшло від жінки з Гуляйполя, яка евакуювалася в Запоріжжя. Вона попросила допомогти з проведенням операції, яку можуть провести лише в Одесі. Заступник голови ЗОВА пообіцяв вивчити всі можливі способи, як обласна влада може допомогти жінці.

Обласна влада продовжує розв’язувати проблеми громадян та оперативно реагувати на сигнали громадськості. Громадяни можуть безкоштовно звернутися із своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

За інформацією ЗОДА