Валерій Шевченко допомагає розв’язувати питання громадян

 Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Валерій Шевченко поспілкувався з жителями області. Звернення стосувалися фінансової допомоги та надання адміністративних послуг.

Так, з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, багато людей опинилися у скрутному матеріальному становищі. Бойові дії та регулярні стреси негативно впливають на здоров’я громадян. Декілька звернень на “гарячу лінію” стосувалися надання фінансової допомоги на лікування. Заступник голови ОДА пообіцяв вивчити це питання та у кожному окремому випадку надати всю можливу допомогу.

Під час воєнного стану в Україні впроваджено деякі нормативні послаблення щодо проходження комісії МСЕК та оформлення деяких документів. Одне зі звернень стосувалося нарахування виплат на дитину з інвалідністю. Мати поскаржилася, що через проходження комісії з затримкою призвело до зменшення соціальних виплат. Інше питання стосувалося неможливості переклеїти фотографію у паспорт за віком у прифронтовій території. Жінка турбувалася щодо можливого протермінування, але Валерій Шевченко запевнив її, що ніяких штрафних санкцій на період воєнного стану для таких випадків не передбачено. Заступник голови ЗОДА передав звернення до профільного органу для подальшого розгляду.

Обласна влада продовжує розв’язувати проблеми громадян та оперативно реагувати на сигнали громадськості. Громадяни можуть безоплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот.

За інформацією Запорізької обласної державної адміністрації