Соціальний захист та відновлення зруйнованого майна: З актуальними проблемами жителі області звернулись до депутатки обласної ради Світлани Македонської

Голова постійної комісії з гуманітарних питань Світлана Македонська взяла участь в обласній «гарячій лінії».

До представниці депутатського корпусу зверталися жителі обласного центру та  прифронтових населених пунктів. Переважна більшість додзвонювачів озвучували  питання соціального характеру. Так, мешканка Хортицького району міста Запоріжжя поскаржилась на затримку з виплатою субсидії – вона інвалід, не має змоги особисто відвідати відділення Пенсійного фонду, тож звернулася за роз’ясненням до кол-центру. Ще одна запоріжанка висловила занепокоєння встановленою її дитині групою інвалідності та потребувала консультації в цьому питанні. Заявниця з Оріхова попросила про допомогу у відновленні зруйнованого житла. Світлана Македонська надала вичерпні відповіді в питаннях, які належать до повноважень депутатського корпусу, роз’яснила законодавство, зокрема щодо відновлення пошкодженого майна, проконсультувала щодо інших питань гуманітарного характеру – вступна кампанія, робота освітніх закладів області в умовах воєнного стану тощо.

Заявники, які потребували більш детального вивчення поставлених питань, отримають письмові відповіді, – запевнила Світлана Македонська й подякувала фахівцям Запорізького обласного контактного центру за організацію «гарячої лінії» й можливість залишатися на зв’язку з громадянами за будь-який умов.

За інформацією ЗОР