Зінаїда Бойко на прямому зв’язку з жителями Запорізької області

Під час “гарячої лінії” керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко поспілкувалася з жителями області. Звернення стосувалися електропостачання прифронтових територій та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Внаслідок бойових дій велика кількість людей втратили свої домівки та були вимушені виїхати з рідних міст. Таким людям важко адаптуватися в новому місці, але обласна влада робить все можливе, щоб допомогти потребуючим. Так, на “гарячу лінію” звернулася жінка, яка опікується внутрішньо переміщеним літнім чоловіком. Пенсіонеру важко самостійно пересуватися, тому він потребує допомоги соціальних працівників.  Керівниця апарату ОДА скерувала відповідне доручення до профільного структурного підрозділу, аби надати всю необхідну допомогу чоловіку.

Регулярні ворожі обстріли з початку повномасштабного вторгнення нищать інфраструктуру України. Одне із звернень від жительки Пологівського району стосувалося відновлення електропостачання у прифронтовому селищі. Всі відповідні служби працюють, але активні бойові дії на території Запорізької області не дозволяють фахівцям провести аварійно-відновлювальні роботи в повному обсязі. Попри це, в області триває інтенсивне відновлення доступних для спеціалістів об’єктів. Зінаїда Бойко направила інформацію фахівцям на розгляд.

Обласна влада продовжує розв’язувати проблеми громадян та оперативно реагувати на сигнали громадськості. Громадяни можуть безоплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот.

За інформацією ЗОДА