Євген Мироненко на прямому зв’язку з громадянами

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Євген Мироненко поспілкувався з жителями Запорізької області. До посадовця надійшли питання щодо надання матеріальної підтримки на лікування та адміністративних послуг.   

Так, одразу декілька громадян звернулись щодо можливості отримати безоплатні медичні послуги та грошову допомогу на лікування. Євген Мироненко пообіцяв розглянути проблеми та разом з профільними структурами опрацювати можливості їхнього вирішення.

Крім цього, на гарчу лінію зателефонувала переселенка з Василівського району. Вона сама виховує й утримує дитину, проте довідка, що підтверджує її статус одинокої матері, залишилась на тимчасово окупованих територіях. Жінка потребувала консультації щодо відновлення документа. Їй надали чіткий алгоритм подальших дій.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Євген Мироненко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв’язатись з громадянами. Більшість проблемних питань заступник голови ЗОДА взяв під особистий контроль.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності