Очільник ОВА на прямому зв’язку з жителями регіону

Під час “гарячої лінії” начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко поспілкувалася з громадянами. Звернення стосувалися надання допомоги військовослужбовцям, підтримки вразливих верств населення та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Одразу декілька мешканців прифронтових громад звернулись до очільника ЗОВА щодо проходження опалювального сезону. Юрій Малашко зазначив, що наразі відбувається розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам для забезпечення населення територій, прилеглих до зони проведення бойових дій, паливною деревиною. Для її отримання потрібно звернутися до керівників органів місцевого самоврядування. Водночас обласна військова адміністрація працює з міжнародними партнерами, які готові надати людям необхідні ресурси.

Також, на “гарячу лінію” зателефонувала мешканка Пологівського району, яка разом із дитиною евакуювалася до обласного центру. Питання стосувалося порядку розселення внутрішньо переміщених осіб та надання фахової юридичної допомоги. Юрій Малашко пояснив, що всі необхідні консультації та гуманітарну підтримку жінка зможе отримати в Пологівському хабі.

Ще низка звернень стосувалася соціальної допомоги, зокрема виплати пенсій та субсидій мешканцям прифронтових громад області. Крім цього, обговорили відновлення документів, які громадяни залишили на тимчасово окупованих територіях.

Юрій Малашко надав вичерпні відповіді на кожне звернення та залучив компетентні органи до розв’язання нагальних проблем.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

 

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності