Обласна влада продовжує розв’язувати проблемні питання громадян

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Віталій Сиволап поспілкувався з жителями Запорізької області. Питання від громадян стосувалися благоустрою територій, надання фінансової допомоги на лікування та реабілітацію, а також компенсації за пошкоджене житло в межах програми “єВідновлення”.

Так, на “гарячу лінію” звернулися жителі м. Запоріжжя, які поскаржились, що тривалий час “аварійні” дерева, які можуть пошкодити будинки та електромережі поблизу їх будинків, не спилюють. Ці скарги спрямовані до Запорізької міської ради для подальшого розгляду.

Інше звернення надійшло від внутрішньо переміщеної особи з Оріхова. Жінці потрібна допомога в вивезенні речей з пошкодженої квартири. Віталій Сиволап пообіцяв обговорити це питання з керівництвом Оріхівської міської військової адміністрації, щоб людям надали всю можливу допомогу.

На “гарячу лінію” звернулася жінка, яка виїхала з Пологівського району. Її житло сильно пошкоджено. З метою фіксації руйнувань та подальшого отримання компенсації на відновлення вона хоче подати заявку, але потребує консультації фахівців. Це звернення передано за належністю до профільного департаменту, завдяки чому вимушену переселенку проконсультують компетентні в цьому питанні особи.

За результатами “гарячої лінії” кожному громадянину, який зателефонував, заступник голови ЗОДА надав чітку та вичерпну відповідь. Звернення взято під особистий контроль, до вирішення проблем залучено профільні структури.

Громадяни можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності