Керівниця апарату ОДА на прямому зв’язку з жителями регіону

Під час “прямої лінії” керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко поспілкувалася з жителями Запорізької області. Звернення стосувалися стану укриттів, гуманітарної допомоги та роботи міських комунальників.

Так, до керівниці апарату ОДА звернулися жителі кількох багатоквартирних будинків, які скаржаться на неналежний стан укриттів. Зокрема в домі є сховище, в якому неможливо укриватися від російських обстрілів. В приміщенні оселилися пацюки, а стіни покрились пліснявою.

В іншому домі власник приміщень на першому поверсі фактично знищив систему опалення. Мешканцям дому довелось через суд домагатися відновлення труб. Водночас цокольний поверх, за словами мешканців вже перебував у аварійному стані

Скаржаться жителі Запоріжжя і на роботу установи «Місто для людей», що здійснює ремонт та утримання внутрішньодомових мереж водопостачання.

Так, в одному з будинків кілька тижнів майже немає води, через низький тиск у трубах. Численні звернення мешканців до керуючої компанії та міського департаменту ЖКГ не дали результату. Тому мешканці звернулися до обласної влади за допомогою.

Зінаїда Бойко наголосила, що недоліки мають усунути саме міські комунальники. До того ж, інформацію про неналежний стан укриттів передадуть правоохоронцям та ДСНС.

Звертаються мешканці до обласної влади і за підтримкою. Після звернення, людям з інвалідністю передали гуманітарну допомогу.

Жителі Оріхова повідомили, що вже давно виїхали з міста, але їм досі приходять рахунки за електрику, якою вони не користуються. Зінаїда Бойко зазначила, що наразі нарахування плати за електрику для мешканців, які не можуть користуватися своїм житлом призупинено. Борги для такої категорії населення не мають нараховуватися.

Обласна влада продовжує розв’язувати проблеми громадян та оперативно реагувати на сигнали громадськості. Громадяни можуть безоплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграмм чат-бот.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності