Юрій Малашко на прямому зв’язку з мешканцями регіону

Під час “гарячої лінії” очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко поспілкувався з мешканцями регіону та відповів на хвилюючі питання. Звернення стосувалися, зокрема екології, медичного та гуманітарного забезпечення, роботи комунальної сфери, а також надання компенсації в межах державної програми “єВідновлення”.

На “гарячу лінію” зателефонував мешканець прифронтової громади: чоловік просить допомоги своїй матері-пенсіонерці з опаленням будинку. Юрій Малашко повідомив, що це питання вже опрацьовується з міжнародними благодійними організаціями і підтримку від закордонних партнерів насамперед отримають вразливі верстви населення.

До Юрія Малашка також звернулася мешканка села Приморського. Вона поскаржилась, що перевізники відмовляються їздити до населеного пункту через катастрофічний стан проїжджої частини. Голова ЗОВА повідомив, що підрядники почнуть ремонт дороги вже найближчими тижнями.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності