Євген Мироненко на прямому зв’язку з жителями регіону

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Євген Мироненко поспілкувався з жителями Запорізької області. До посадовця надійшли звернення щодо допомоги у ліквідації наслідків ракетного удару, отримання соціальних послуг та стабілізації роботи систем життєзабезпечення.

Так, одразу декілька громадянок зателефонували на “гарячу лінію” з проханням посприяти з проведенням відновлювальних робіт на об’єктах, що було пошкоджено внаслідок збройної агресії. Одна з жінок зазначила, що вже неодноразово зверталась до органів місцевого самоврядування, проте так і не отримала допомоги. Євген Мироненко зазначив, що опрацює питання та долучить до його вирішення профільні структури і волонтерські організації.

Ще одна жінка поскаржилась на неналежний санітарний стан укриття: в приміщенні оселилися пацюки, а стіни покрились пліснявою. Жителі будинку неодноразово зверталися до місцевої влади та керуючої компанії, однак відповідні роботи так і не було виконано. Заступник голови ЗОДА взяв питання під власний контроль.

Крім цього, на гарячу лінію зі скаргою на соціального працівника, який здійснює допомогу на дому, зателефонувала жителька м. Вільнянськ. Євген Мироненко дав доручення профільним структурам відреагувати на обставини.

Також до облдержадміністрації звернувся житель однієї з прифронтових громад, який потребує паливної деревини напередодні опалювального сезону. Чоловік також поскаржився, що йому досі нараховують плату за комунальні послуги, які він не отримує. Посадовець зауважив, що плата за такі послуги не має нараховуватись, це питання буде відпрацьовано спільно з  профільним Департаментом.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Євген Мироненко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв’язатись з громадянами. Більшість проблемних питань заступник голови ЗОДА взяв під особистий контроль.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності