Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Під час “гарячої лінії” голова Запорізької обласної військової адміністрації  Юрій Малашко поспілкувався з жителями регіону. До посадовця надійшли звернення щодо допомоги у ліквідації наслідків збройної агресії рф, змін у графіці руху внутрішньообласних автобусних маршрутів, відновлення тепломереж та забезпечення населення твердим паливом.

Так, до очільника Запорізької ОВА з проханням посприяти з відновленням даху звернулась власниця пошкодженого будинку. Жінка зазначила, що вже неодноразово зверталась до органів місцевого самоврядування, проте так і не отримала допомоги. Юрій Малашко зазначив, що опрацює питання та долучить до його вирішення профільні структури.

Крім цього, до облдержадміністрації звернулись зі скаргою на перевізників, що обслуговують маршрут з м. Запоріжжя до с. Веселянка. Місцеві жителі просять змінити графік руху автобусів, адже не можуть дістатися додому після роботи.

Ще одне жінка звернулась з проханням допомогти з відновленням тепломереж. Вона зазначила, що вже телефонувала до міського контакт центру, проте там їй у відмовили.

На “гарячу лінію” зателефонувала мати військовослужбовця, який вже більше року перебуває в російському полоні. Очільник ЗОВА надав їй роз’яснення щодо алгоритму подальших дій та зауважив, що для обміну полоненими обласна влада регулярно звертається до третіх країн та міжнародних організацій.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Юрій Малашко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв’язатись з громадянами. Більшість проблемних питань голова Запорізької ОВА взяв під особистий контроль.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Запорізька обласна державна адміністація