Депутати обласної ради на прямому зв’язку з громадою

Участь у прямій телефонній лінії обласного контактного центру взяла депутатка обласної ради Оксана Бугайчук.

У жителів міста та прилеглих населених пунктів була можливість поспілкуватися з народною обраницею в прямому ефірі й поставити їй запитання як депутатці облради, а також звернутися з наболілим, або з проханням по допомогу. Кожен дзвінок важливий, адже дає можливість отримати актуальну інформацію про соціальні настрої та нагальні потреби громадян, у вирішенні яких може допомогти представник влади, – переконана Оксана Бугайчук.

Вона була відверта у відповідях на поставлені питання. Всі озвучені проблеми взято в роботу, по більшості  з них надано доручення для прискореного розв’язання. Заявники також зверталися з проханням про матеріальну допомогу, соціальну підтримку. Оксана Василівна надала необхідні роз’яснення в межах своїх депутатських повноважень, або направила отримані звернення за належністю, з особистим контролем у їх виконанні. Уже на завершення «депутатської години» до обласного контактного центру звернулася заявниця з проханням надати роз’яснення щодо можливих пільг при відновленні громадянства України – понад 10 років жінка разом з донькою проживали в одній з країн на півдні Азії, наразі повернулась на Батьківщину й потребує допомоги. Оксана Бугайчук разом з фахівцями кол-центру скоординували заявницю й взяли в роботу її звернення.

Нагадаємо, що КУ «Запорізький обласний контактний центр» працює в режимі гарячої лінії й забезпечує опрацювання звернень до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Крім того, в прямих лініях постійно беруть участь депутати та керівництво обласної ради, обласної державної адміністрації, державних установ, що дозволяє заявникам отримувати компетентні відповіді та роз’яснення в телефонному режимі.

Телефон обласної гарячої лінії: 0-800-503-508
Чат-бот у Вайбер: https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber
Чат-бот в Телеграм: https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради