Зінаїда Бойко на прямому зв’язку з жителями регіону

Керівниця апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко поспілкувалась з громадянами під час “гарячої лінії”. До посадовиці надійшли звернення щодо матеріальної підтримки, розміщення тимчасових переселенців та допомоги в лікуванні.

Так, на “гарячу лінію” зателефонував переселенець з Василівського району. Чоловік з онкологічним захворюванням зараз перебуває у тимчасовому будинку контейнерного типу, в якому дуже холодно. А для оплати за опалення не вистачає грошей. Зінаїда Бойко пообіцяла вирішити проблему – чоловік зможе переїхати до теплого приміщення.

За допомогою до ОДА звернулась мешканка Запорізького району, яка доглядає дорослого сина з інвалідністю. Родині не вистачає коштів, аби придбати тверде паливо. Посадовиця повідомила, що дані заявниці передадуть до благодійної організації, яка надасть паливні пелети.

До Зінаїди Бойко зателефонував мешканець Запоріжжя, у якого син має онкологічне захворювання. Після операції йому потрібно пройти курс лікування дорогим препаратом. Це звернення буде оформлено як заяву на надання матеріальної допомоги.

Також на “гарячу лінію” звернувся представник колективу одного з підприємств обласного центру. За словами чоловіка, завод не виробляє продукцію, однак люди виходять на роботу для догляду за обладнанням, але зарплату не отримують. Не віддають зароблені кошти навіть тим, хто вирішив звільнитися.  Водночас адміністрація підприємства заробітну плату отримує. Керівниця апарату ЗОДА пообіцяла, що цю інформацію буде передано до правоохоронних органів.

На кожний дзвінок Зінаїда Бойко надала вичерпну відповідь. Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграмм чат-бот @InfoProstirZPBot.

https://www.zoda.gov.ua/