Євген Мироненко на прямому зв’язку з жителями регіону

Заступник голови  ЗОДА Євген Мироненко поспілкувався з громадянами під час “гарячої лінії”. До посадовця надійшли звернення щодо оплати праці медпрацівникам, матеріальної підтримки в лікуванні, допомоги в забезпеченні твердим паливом.

Так, на “гарячу лінію” зателефонувала представниця колективу одного з медичних закладів області. Жінка поскаржилась, що працівники не отримують надбавки, які передбачені законом, а також на затримку виплати заробітної плати. Виявилось, що керівник закладу не уклав договір з НСЗУ. Євген Мироненко взяв питання на особистий контроль.

За допомогою до ОДА звернулись  мешканці  Запорізького району. Пенсіонерка із села Степне повідомила, що не може отримати дрова на опалення будинку. На її заяви керівництво громади не реагує.

Жителька Кушугума розповіла, що комунальники, які розвозили дрова, не змогли найти її дім, і через це вона залишилась без твердого палива.

Євген Мироненко повідомив, що зв’яжеться з керівниками громад, і жінки отримають дрова.

Також на “гарячу лінію” зателефонувала  жителька  Запоріжжя, зі скаргою на пекарню, що розташована на першому поверсі багатоповерхівки. За словами жінки, на підприємстві дуже рідко працює витяжка, тому мешканці квартир поряд страждають від неприємного запаху. До того ж через роботу закладу періодично стаються аварії у системах водовідведення. Заступник голови ЗОДА пообіцяв передати інформацію до профільного  відомства у міській раді.

До Євгена Мироненко звернулась мешканка Василевського району, яка має статус ВПО та хворіє на псоріаз. Заявниця до недавнього часу купувала необхідні ліки сама, але зараз їй не вистачає грошей.

Посадовець повідомив, що звернення буде оформлене як заява на надання матеріальної допомоги.

На кожний дзвінок Євген Мироненко надав вичерпну відповідь. Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграмм чат-бот @InfoProstirZPBot

.