Юрій Малашко на прямому зв’язку з жителями регіону

Під час “гарячої лінії” голова Запорізької обласної військової адміністрації  Юрій Малашко поспілкувався з жителями регіону.  Запити стосувалися сфери житлово-комунального господарства, оплати праці та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Одразу кілька громадян звернулись до обласної влади з проханням посприяти у проведенні ремонтних робіт в будинках, які було частково пошкоджено під час ворожих обстрілів. Заявники зауважили, що вже звертались до керуючих компаній міста, проте допомогу їм так і не надали.

На гарячу лінію зателефонувала переселенка з тимчасово окупованого Вербового. Жінка зазначила, що наразі разом з родиною мешкає у родичів в однокімнатній квартирі і потребує житла – питання візьме на контроль профільний Департамент.

Ще одне звернення стосувалось соціальної підтримки та підтвердження статусу особи з інвалідністю. Юрій Малашко взяв питання на власний контроль та дав доручення профільним структурам відреагувати на обставини.

Не менш актуальними залишаються проблеми транспортного забезпечення. Жителька Запоріжжя зателефонувала на гарячу лінію зі скаргою на перевізників одного з маршрутів.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, очільник ЗОВА надав вичерпну відповідь та за потреби залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв’язатись з громадянами. Більшість проблемних питань Юрій Малашко взяв під особистий контроль.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.