Зінаїда Бойко на прямому зв’язку з жителями регіону

Керівниця апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко поспілкувалась з громадянами під час “гарячої лінії”. До посадовиці надійшли звернення щодо компенсації за зруйноване житло, виділення матеріальної допомоги, забезпечення дровами тощо.

Так, на “гарячу лінію” звернулася жінка, яка поскаржилася на бездіяльність міської влади щодо облаштування укриття в її будинку. Зінаїда Бойко взяла це питання на особистий контроль.

З проханням про матеріальну допомогу зателефонувала місцева мешканка, яка через ускладнення після операції потребує додаткового лікування. Інша громадянка з Пологівського району попросила сприяти у придбані дров для опалення. Ще одна жінка, яка доглядає літню матір з інвалідністю, звернулася з проханням надати візочок та матеріальну підтримку через затримку з виплатою заробітної плати на підприємстві. Керівниця апарату пообіцяла розглянути кожне питання, аби люди отримали всю можливу допомогу.

З проблемою в оплаті комунальних послуг звернулася жителька Вільнянська. Зі її слів, останнім часом значно зросли тарифи на комунальні послуги, а нарахованої субсидії не вистачає на оплату всіх рахунків. Посадовиця пообіцяла розібратися в проблемі та спільно з місцевою владою знайти шляхи допомогти пенсіонерці.

Декілька звернень стосувалися надання компенсації за зруйноване або пошкоджене майно, зокрема неможливості оформити виплати через відсутність певних документів. Зінаїда Бойко пообіцяла передати питання до профільних фахівців.

Ще одне звернення стосувалося надання міжнародної матеріальної допомоги від благодійних організацій. Жінка пожалілася, що не може самостійно  впоратися з подачею необхідних документів. Це звернення передадуть керівництву Пологівського району, яке допоможе громадянці з оформленням всіх необхідних заяв.

На кожний дзвінок Зінаїда Бойко надала вичерпну відповідь. Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.