Євген Мироненко на прямому зв’язку з жителями Запорізької області

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Євген Мироненко поспілкувався з жителями регіону – до посадовця надійшли звернення щодо отримання гуманітарної допомоги та паливної деревини, а також підтримки військовослужбовців.

Так, житель Запорізької області розповів, що в його будинку проживає жінка з числа ВПО, якій відмовили в отриманні гуманітарної допомоги. Євген Мироненко пообіцяв зв’язатись з представниками гуманітарного хабу, який надасть жінці всю необхідну підтримку.

Крім цього, до заступника голови ЗОДА звернулась вимушена переселенка з м. Оріхів. Мешканка області потребує дров для опалення будинку. Посадовець взяв питання під власний контроль.

Також до облдержадміністрації звернулись військовослужбовці з проханням допомогти придбати автомобілі для ефективного виконання бойових задач.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Євген Мироненко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв’язатись з громадянами. Більшість проблемних питань заступник голови ЗОДА взяв під особистий контроль.

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.