Труднощі з оформленням пенсії та відновленням житла: Зінаїда Бойко відповіла за запити мешканців регіону

Звернення з найактуальніших питань – від заробітної плати до онлайн-навчання – надійшли керівниці апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїді Бойко під час «гарячої лінії». Люди, що з певних причин не можуть особисто звернутися до профільних відомств, в режимі онлайн отримали алгоритми дій для розв’язання своїх проблем.

До посадовиці звернулася жінка, яка працює в фельдшерському пункті в прифронтовій громаді й разом з колегою не отримує надбавки за роботу поблизу лінії фронту. Зінаїда Бойко зв’язалась із керівником району, який пообіцяв вивчити питання оплати праці медичних працівниць.

З проханням про сприяння у прискоренні ремонту в квартирі звернулась мешканка Запоріжжя, житло якої було зруйновано вибухом побутового газу кілька років тому. Жінка розповіла, що відновлювальні роботи у будинку просуваються дуже повільно, вона вимушена проживати в гуртожитку. Керівниця апарату облдержадміністрації направила звернення для розгляду до профільного департаменту.

З проблемою в оформленні пенсії звернулася мешканка Запоріжжя, яка втратила частину документів. Зінаїда Бойко зазначила, що першочергово необхідно відновити документи, і порадила жінці звернутися до центру безоплатної правової допомоги.

Ще одне звернення жительки Комунарського району стосувалося переривання онлайн-навчання у школі через регулярні повітряні тривоги. Жінка поскаржилася, що діти не можуть здобувати якісну освіту  в таких умовах. Зінаїда Бойко зазначила, що з 1 квітня навчання стартує у новому форматі – онлайн-уроки не перериватимуться під час повітряних тривог, а 24 запорізькі школи розпочнуть навчання за змішаною формою.

Зінаїда Бойко відповіла на всі запитання та нагадала, що мешканці регіону можуть безоплатно зателефонувати на «гарячу лінію» за тел.: 0-800-503-508 та озвучити свою проблему або написати в чат-бот у Телеграм: @InfoProstirZPBot.