За годину роботи «Гарячої лінії» Ігор Артюшенко прийняв 15 дзвінків громадян, зафіксував озвучені проблеми і надалі сприятиме в їхньому вирішенні.

Зокрема на «Гарячу лінію» подзвонила мешканка Вільнянську, яка поскаржилася депутатові на перебої з постачанням води у п’ятиповерховий будинок, в якому вона мешкає. Жінка розповіла, що проблема обумовлена низьким тиском у трубах.

Ігор Артюшенко зазначив, що направить депутатські запити до міського голови Вільнянська Наталії Мусієнко та «Водоканалу» з вимогою вирішити проблему.

Також до народного обранця звернулася директор бази відпочинку, що розташована на березі Азовського моря. Жінка зазначила, що тримає слово і від лиця керівників ще п’ятьох баз. Справа в тому, що, як зазначила вона, протягом останніх чотирьох років на територіях баз займаються рибним промислом рибалки, чим порушують спокій людей.

– Вони постійно тягають свої баркаси, приганяють великі тягачі, потім продають свій вилов – це 4-5 тон. Від цього постійно гучні звуки, безкінечний сморід. Вони починають гомоніти біля п’ятої ранку, через це прокидаються пожильці. Потім відпочиваючим ще й доводиться чекати, доки рибалки витягнуть свої баркаси, мають нюхати сморід від дохлої риби.  Ми, підприємці, витрачаємо свої гроші на очистку прибережної зони, але її засмічують, а також доставляють дискомфорт людям, – зазначила у бесіді жінка.

Народний депутат відповів, що візьме цю ситуацію на власний контроль, подасть депутатський запит до Якимівської районної адміністрації і правоохоронних органів з метою створення робочої групи, яка розбереться у даному питанні.

З проблемою щодо понівечених доріг до Ігоря Артюшенка звернулася мешканка смт. Більмак. Вона поскаржилася на величезні ями, що є на дорожньому покритті. Депутат зазначив, що 2017-й рік в Україні визнаний роком доріг. Тобто на їхній ремонт передбачені чималі суми. Він додав, що дізнається, чи передбачається ремонт даного об’єкту або з яких причин він досі не включений у план.

У телефонній розмові з депутатом мешканець Оріхова розповів про те, що на травневі свята в області відбулися сутички у зв’язку з антиукраїнською пропагандою. Він поцікавився, чи будуть вжиті заходи задля уникнення повторення таких подій.

– Ця проблема існує, ми розуміємо, що є зовнішня агресія, і не тільки військова, але й інформаційна. Ми розуміємо, що такі пропагандистські акції як «Безсмертний полк» – це є ніщо інше як прояв гібридної війни. Насправді ситуація була важка у Мелітополі, в першу чергу, у Запоріжжі, найгірше – у Дніпрі. На цей момент ситуація позитивно змінюється, принаймні, відбулись кадрові рішення щодо працівників правоохоронних органів. Ми розуміємо, що подібні прояви нікуди не дінуться, доки триває агресія, але з іншого боку висновки зроблені, кадри змінені і я переконаний в тому, що подібні провокації в подальшому не будуть мати успіху. Від себе закликаю бути більш патріотично свідомими, – сказав депутат.

Досі залишається обговорюваною тема заборони низки російських інтернет-ресурсів. Запоріжець попросив Ігоря Артюшенка висловити своє відношення до нововведення.

– Заборонити російські інтернет-ресурси, зокрема соцмережі, варто було ще у 2014 році. Ми всі добре знаємо, що пропаганда у російських ЗМІ послуговується задля розвитку конфлікту. І особисто я підтримую рішення про заборону. Війна виграється в головах, а вже потім на фронті. Якщо Росія змінить політику щодо України, то можливо через роки ми переглянемо його, – відповів народний обранець.